Codziennie nowy zestaw + wybrany napój

Menu dostępne w zakładce home

 


Lunche dostępne od wtorku do piątku w godzinach: 12:00 - 17:00 lub do wyczerpania. 
Lunch nie podlega pod rabat, lunche sprzedawane tylko w zestawach.

Stawiamy na bliski kontakt z przyrodą, dlatego podczas tegorocznego lata w naszej restauracji wszyscy pasjonaci i wielbiciele natury, mali i duzi znajdą dla siebie wiele różnorakich atrakcji. To specjalnie dla Ciebie twórcy kanału You Tube "Otwórz oczy, patrz! zorganizują spotkania przyrodnicze, na których będziesz mógł poznać świat gorczańskiej przyrody, nauczysz się rozpoznawać tropy zwierząt zamieszkujących nasze lasy i na pewno poznasz wiele tajemnic z życia ptaków, a zwłaszcza sów. Już teraz możemy Cię zapewnić, że poprowadzisz swoje własne śledztwo, które pozwoli Ci ustalić, gdzie stołują się sowy, w czym gustują, jakie miejsca wybierają na swoje polowania i czy mają swoje ulubione "dania".

Spotkania organizowane są we wtorki lub czwartki w zależności od pogody.
Zapisy prowadzi Pan Daniel Urbaniak pod nr: 513187323

Trasy rowerowe stale przybywają w naszej okolicy dlatego zaangażowaliśmy się w projekt Szlak wokół Tatr i uzyskaliśmy miano przyjaznego miejsca.
 
W obiektach oznakowanych w ten sposób można zjeść, naprawić rower/rolki, uzyskać informację o szlaku i skorzystać z atrakcji nie martwiąc się i bezpieczeństwo np. roweru.

Planując wyprawę po Szlaku wokół Tatr warto skorzystać z bazy/ wyszukiwarki Miejsc Przyjaznych dostępnej na stronie internetowej www.szlakwokoltatr.eu 

Rytuał ognia

Zamawiając Absynt w rytuale ognia lub wody można odkryć historię Absyntu – przy stoliku gości właściciel opowiada o składzie, ciekawostkach i faktach związanych z tym magicznym trunkiem. 

Pokaz może być przeprowadzony w języku polskim i angielskim dla jednej osoby lub większej grupy. Ponieważ Absynt potocznie nazywany Zieloną wróżką sprawia że nasza artystyczna dusza się uaktywnia, każdy uczestnik ma okazję namalowania obrazu lub zapisania swoich przemyśleń w specjalnej księdze.

Rezerwacja minimum 2 dni wcześniej
Wkrótce dostępne

Galeria Rytuał Ognia
Dostępne wkrótce

Zabierz swoją drugą połówkę na wyjątkową kolację

Set dań: przystawka/ danie główne/ deser + wybrany napój.
Zdjęcia stolików które szczególnie polecamy na takie spotkania.
Cena 100 zł za 2 osoby
Rezerwacje minimum 2 dni wcześniej


Letnie miesiące to idealna okazja na Garden Party czyli - przyjęcia na świeżym powietrzu

Zielony ogród Absyntu to miejsce wyjątkowe, podzielony na trzy strefy: taras, altanę i loże - to daje poczucie komfortu i intymności.
Altana pokryta strzechą, wyposażona w kominek z grillem i miejscem nawet dla 15 osób zachwyca wszystkich wielbicieli biesiady na świeżym powietrzu, w godzinach wieczornych kolorowe lampki nadają całości filmowej scenerii. 
Wynajmując altanę, w zależności od Państwa oczekiwań można zamówić zestawy do samodzielnego grillowania jak i poczęstunek finger food.
rezerwacje/ terminy - 662 468 486
menu - 506 840 031

Przyjęcia ogrodowe